Upoutávka na Adventure server

Než pro vás spustíme Adventure, server s rozšířeným gameplayem, bude to chvíli trvat. Podívejte se zatím na první upoutávku na tento nově připravovaný server!

PF 2019
  • Adventure

    Adventure

    Vanilla server s rozšířeným gameplayem pro zkušené hráče, již brzy…

    Zhlédnout video
Server

Adventure

adv.glowingmines.eu
StavPřipravujeme
Server

Industry

ind.glowingmines.eu
StavPřipravujeme
Server

TechnicalNature

tn.glowingmines.eu
StavPřipravujeme
Server

TeamSpeak

ts1.glowingmines.eu:7253
StavOffline

Novinky

Minecon Earth 2018

Opět po roce se konala hlavní událost pro všechny hráče Minecraftu. Minecon Earth představil hromadu novinek, komunita hlasovala, který biom bude aktualizován jako první a byla představena nová hra založená na Minecraftu.

Letošní Minecon Earth se oproti minulému roku nesl v jednodušším a příjemnějším formátu, který nebyl tak korporátní jako předchozí ročník. I přesto však Mojang dokázal všechny diváky uchvátit obsahem, který Minecraft v následujících updatech získá a novinkách, které s Minecraftem velice úzce souvisí. V tomto článku shrnujeme důležité novinky, které by vám neměly ujít.

Pokračovat ve čtení

Novinky

Minecon Earth 2017

Největší Minecraftová akce, Minecon, se letos poprvé pořádala formou devatesátiminutového přímého přenosu během kterého se jako tradičně představily novinky nadcházejících verzí, novinky ze světa Minecraftu a letos poprvé se i hlasovalo o novém mobovi.

Oproti minulým letem, kdy se Minecon pořádal jako velká komunitní akce v různých městech po světě, byl Minecon Earth pořádán formou devadesátiminutového livestreamu. Pojďme se podívat na všechny důležité novinky, které byly představeny.

Pokračovat ve čtení

Novinky

Minecon 2016

Po roce se již popáté konala největší Minecraftová akce Minecon. Letos, kdy akce konala znovu v Kalifornii ve Spojených státech amerických, se znovu sešel obří počet fanoušků Minecraftu a to jak mladých, tak starších, aby si užili víkend s Minecraftem.

I letos byly na Mineconu ukázány novinky ohledně nových verzí Minecraftu a to jak pro PC Java verzi, tak i pro Pocket edice a Konzole.

Pokračovat ve čtení

Novinky

Vyberte si nového moba do Minecraftu

Největší Minecraftová akce roku se opět blíží. Už tuto sobotu 18. listopadu si budeme moci na Minecon Earth vybrat, který ze čtyř nabízených mobů bude do příští verze přidán.

Aby nešlo o slepou volbu, pojďme se podívat jaké čtyři moby Mojang připravil, jaké jsou jejich schopnosti a možnosti a shrňme si v čem bude letošní Minecon oproti předchozím ročníkům vlastně odlišný.

Pokračovat ve čtení

Aktuálně z Glowing Mines

Nový web spuštěn

Dnes, 18. 8. 2016, byl spuštěn nový webový portál herního projektu Glowing Mines.

Zdůrazňuji však, že webové stránky jsou stále v režimu úprav, proto některé odkazy a části nemusí fungovat správně, jako např. chybějící odkazy v serverových sekcích, serverové menu v patičce webu, atp. Další změny se týkají registrací a žádostí o změnu hesla, které probíhají opět pomocí webového formuláře.

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2

TechnicalNature